Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon's Dogma 2

PSA: Uważaj na spoilery Dragon's Dogma 2

Gra zadebiutuje za trzy dni, ale niektórzy mają już swoje kopie.

HQ

Wygląda na to, że Dragon's Dogma 2 zapowiada się na jedną z największych premier 2024 roku. Podnosząc wspaniałość oryginalnej gry dzięki nowej fabule, światu, zaktualizowanej grafice i nie tylko, wielu z nas nie może się doczekać, aby stworzyć nasze Arisen i wkroczyć do gry w ten piątek.

Jednak ze względu na to, że niektórzy otrzymują swoje kody wcześniej, niestety na wolności są spoilery. Podobnie jak w przypadku każdej dużej gry w dzisiejszych czasach, warto wyciszyć Dragon's Dogma 2 w swoim kanale mediów społecznościowych, aby uniknąć spoilerów i tym podobnych.

Jeśli chcesz wejść zupełnie na świeżo, po prostu miej oko online do piątku. W tym momencie jeszcze więcej spoilerów prawdopodobnie zaleje twój kanał, więc jeśli nie zamierzasz upchnąć całej gry w weekend, będziesz chciał zachować ostrożność nawet po premierze.

Dzięki, Eurogamer.

Dragon's Dogma 2

Powiązane teksty

Dragon's Dogma 2 Score

Dragon's Dogma 2

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Epicka przygoda w świecie tak dużym, że dokładne odwzorowanie go zajmie tygodnie. Ale czy tytaniczna praca Capcomu okazała się tak dobra, jak się wydaje?Wczytywanie następnej zawartości