Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

Rainbow Six Siege UK and Ireland Nationals powróci w 2023 roku

Turniej będzie sposobem na zdobycie miejsca w Northern Premier League.

HQ

Podczas gdy europejska liga Rainbow Six: Siege jest najlepszym kontynentalnym turniejem dla taktycznej strzelanki Ubisoftu, istnieją różne mniejsze, regionalne turnieje i ligi, które się do niej zasilają, a nawet mniejsze turnieje, które zasilają je. Dla Wielkiej Brytanii i krajów nordyckich naszym regionalnym turniejem jest Northern Premier League (NPL), a dla Wielkiej Brytanii i Irlandii naszym krajowym turniejem, który zasila NPL, jest UK Ireland Nationals (UKIN).

Na temat tego ostatniego Ubisoft ogłosił, że UKIN powróci w 2023 roku, a zatem zaoferuje zespołom sposób na zdobycie miejsca w NPL. Rozgrywki, które rozpoczną się w styczniu i lutym po otwartych kwalifikacjach w grudniu 2022 r., poinformowano nas, że Ubisoft UK połączył siły z różnymi organizatorami turniejów oddolnych, aby zapewnić, że wydarzenie będzie dobrze wspierane w całym kraju.

Jeśli chodzi o rzeczywisty turniej, potrwa on cztery tygodnie, przy czym każdy tydzień będzie miał dwa dni gry, wszystkie przed play-offami, które odbędą się między 4 a 5 lutego. Zwycięzca play-offów otrzyma miejsce spadkowe w następnych play-offach NPL, a cztery najlepsze drużyny play-offów UKIN otrzymają udział w puli nagród w wysokości 2500 funtów.

Sprawdź nową ścieżkę do Pro dla turnieju UKIN poniżej.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości