Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Raport: Amerykańska Komisja Handlu może rzucić wyzwanie Microsoftowi kupującemu Activision Blizzard

Może pojawić się poważna przeszkoda dla Microsoftu.

HQ

Mimo że próba zakupu Activision Blizzard przez Microsoft miała już kilka zgód z kilku rynków, wciąż jest kilka naprawdę ważnych do zrobienia. Dwa z nich to UE i Wielka Brytania, które zdecydowały się przeprowadzić dalsze dochodzenia.

Amerykańska Komisja Handlu również go nie zatwierdziła, ale oczekiwano, że to zrobi, ale według nowego raportu Politico może to zostać zakwestionowane pozwem antymonopolowym. Chociaż nie oznacza to automatycznie, że zostanie zablokowany, oznacza to bitwę w sądzie w imieniu Microsoftu, aby doprowadzić do zawarcia umowy. Coś, co uczyniłoby to o wiele trudniejszym.

Czy uważasz, że Microsoft będzie właścicielem Activision Blizzard w przyszłym roku, jak wcześniej sądzono, czy też zostanie zablokowany?

Raport: Amerykańska Komisja Handlu może rzucić wyzwanie Microsoftowi kupującemu Activision Blizzard


Wczytywanie następnej zawartości