Polski
Gamereactor
wiadomości

Raport: Microsoft ujawni nowe konsole podczas E3

Francuski portal Jeux Video donosi, że Xbox Scarlett, Anaconda i Lockhart zostaną zaprezentowane w czerwcu i zadebiutują w 2020 roku.

HQ

Francuski portal Jeux Video potwierdził, że Microsoft zaprezentuje następną generację Xboksa o roboczej nazwie Scarlet podczas tegorocznego E3 w czerwcu, a konsole ukażą się na rynku w 2020 roku. Redaktorzy w nieco niejasny sposob potwierdzili również wyciek konfiguracji Anacondy i Lockharta, które pojawiły się w zeszłym roku. Anaconda miałaby być odpowiednikiem Xboksa One X w tym samym przedziale cenowym, natomiast Lockhart to model podstawowy nieposiadający fizycznego napędu. Tytułem startowym dla nowej generacji będzie Halo Infinite, w które jednak zagramy również na standardowym Xboksie One.

Na ile wiarygodne są te informacje? Jeux Video cieszy się solidną reputacją, ponadto Microsoft z pewnością chce wykorzystać nieobecność Sony na E3. Tak czy siak, skoro PlayStation pozostanie na uboczu, jesteśmy niezwykle zaintrygowani, czym Xbox zaskoczy nas w czerwcu.

Raport: Microsoft ujawni nowe konsole podczas E3


Wczytywanie następnej zawartości