Polski
Gamereactor
wiadomości

Raport: Riot Games anulowało platformową bijatykę League of Legends

Gra byłaby jak Super Smash Bros. osadzona w uniwersum League of Legends.

HQ

Riot Game nie jest obcy spin-offom. Oprócz ogromnego sukcesu MOBA, jakim jest League of Legends, widzieliśmy również między innymi takie gry jak Ruined King, Teamfight Tactics i Song of Nunu.

Jednak nie wszystkie spin-offy trafiają na światło dzienne, a insider Michaił Klimentow donosi, że platformowa bijatyka osadzona w uniwersum League of Legends została anulowana. Nad grą o kryptonimie Pool Party pracowało około 70-80 pracowników.

Został zaprezentowany jako Super Smash Bros., ale osadzony w uniwersum League of Legends. Riot dostrzegł szansę na zbudowanie obecności gry jako potęgi e-sportowej, jako przeciwwagę dla podejścia Nintendo do sceny rywalizacji Super Smash.

"Zawsze mamy kilka projektów w różnych fazach prac badawczo-rozwojowych, a obracanie projektów w górę i w dół odbywa się kilka razy w roku" Joe Hixson, starszy dyrektor ds. komunikacji w Riot, powiedział w oświadczeniu. Wygląda na to, że połowa zespołu dostała szansę na przeniesienie do innego projektu, podczas gdy druga połowa będzie musiała szukać wewnętrznych stanowisk w Riot.

Raport: Riot Games anulowało platformową bijatykę League of Legends


Wczytywanie następnej zawartości