Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Raport: Serial telewizyjny Disney+ Indiana Jones został anulowany

Jest to część ograniczania przez Disneya oryginalnych produkcji dla swojego streamera.

HQ

Od dłuższego czasu w planach jest serial telewizyjny oparty na Indianie Jonesie dla Disney+. Nie ujawniono żadnych szczegółów na ten temat, ale podobno miało to miejsce mniej więcej w tym samym czasie, co pierwszy film, Raiders of the Lost Ark.

Ale ponieważ Disney niedawno zdecydował się zmniejszyć skalę nowych projektów dla Disney +, wydaje się, że serial telewizyjny Indiana Jones również został odłożony na półkę. Zostało to ujawnione przez sprawdzonego informatora Jeffa Sneidera w najnowszym odcinku podcastu Hot Mic.

Zakładamy, że ta decyzja może zostać cofnięta, jeśli Indiana Jones and the Dial of Destiny, którego premiera odbędzie się 30 czerwca, okaże się ogromnym sukcesem. Na razie wydaje się, że nie powinniśmy wstrzymywać oddechu na serial telewizyjny Indiana Jones.

Raport: Serial telewizyjny Disney+ Indiana Jones został anulowany

Dzięki, ComicBook.com.Wczytywanie następnej zawartości