Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Sea of Thieves

Rare ma plany na co najmniej pięć kolejnych lat Sea of Thieves

Piracka gra niedawno obchodziła piątą rocznicę, ale Rare już myśli o następnych pięciu latach.

HQ

Rare zdziałał cuda z Sea of Thieves. Piracka gra zaczęła się nieco szorstko, ale od tego czasu deweloper wprowadził mnóstwo zmian i dodatkowej zawartości, do tego stopnia, że jest to zasadniczo złoty standard dla pirackiej gry w tej erze gier.

Ale ponieważ tytuł niedawno obchodził swoją piątą rocznicę, deweloper pokrótce opowiedział o przyszłości gry, a dla tych, którzy mają nadzieję na więcej pirackich przygód, mamy bardzo dobrą wiadomość.

Ponieważ Rare wydaje się szykować na co najmniej pięć kolejnych lat Sea of Thieves. Jak wspomniano w poście na blogu Xbox Wire, powiedziano nam, że opowieść "Sea of Thieves" jest daleka od zamkniętej książki. W związku z tym dodano, że w Rare odbyły się już spotkania w celu zaplanowania kolejnych pięciu lat gry, a może to obejmować mechanikę przemytu, nagrody za walkę z grieferami, oraz mechanika malowania zrzutów ekranu.

Dyrektor kreatywny Mike Chapman rozwinął tę sprawę w następujący sposób: "Myślę, że 10 lat Sea of Thieves będzie to długi czas - ale także będziemy mrugać i tam być. I nadal uważam, że będziemy mieli niedokończone sprawy, kiedy dojdziemy do tego punktu.

Czy jesteś podekscytowany kolejnymi pięcioma latami Sea of Thieves?

Sea of Thieves

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości