Polski
Gamereactor
wiadomości

Rebellion przejmuje TickTock Games

Nowa nazwa firmy to Rebellion North.

HQ

Rebellion podejmuje ostatnio odważne kroki, włączając w to zakup obiektu o wartości 100 milionów dolarów, który został przekształcony w biuro firmy. Dziś natomiast ogłoszono, że studio nabyło TickTock Games i przemianowało je na Rebellion North.

"Przeniesienie do firmy większej liczby wspaniałych ludzi to świetny sposób na rozpoczęcie 2019 roku" - powiedział prezes i współzałożyciel Rebelliona, Jason Kingsley. "Studio stale się rozwija, więc ważne jest, abyśmy zaangażowali odpowiednich ludzi w ten proces. Pracowaliśmy z zespołem TickTock Games już od jakiegoś czasu i wiemy, że będą dobrze działać jako Rebellion North."

TickTock Games współpracowało z Rebellionem nad grą Rogue Trooper Redux oraz wersją Battlezone Gold Edition na Nintendo Switch, ale to nie jedyne projekty, którymi może się pochwalić studio. Ekipa w szczególności szczyci się grami na platformy mobilne i licznymi tytułami o zarządzaniu i piłce nożnej.

Nie ujawniono szczegółów na temat tego, nad czym będzie pracować Rebellion North, ale biorąc pod uwagę sposób, w jaki pomagali firmie-matce w przeszłości, nie musimy się martwić o jakość ich produkcji.

Rebellion przejmuje TickTock Games


Wczytywanie następnej zawartości