Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Horizon Forbidden West

Recenzja Horizon: Burning Shores zbombardowana, ponieważ gracze nienawidzą konkretnej rzeczy

OSTRZEŻENIE! W zestawie spoilery fabularne!

HQ

Długo oczekiwane rozszerzenie Horizon Forbidden West pojawiło się w zeszłym tygodniu. Burning Shores zabiera Aloy do Los Angeles (lub tego, co z niego zostało), ale rozszerzenie spotkało się z krytyką, ponieważ zostało opracowane wyłącznie na PlayStation 5, co oznacza, że gracze PlayStation 4 czują się zawiedzeni, a niektórzy krytykują zawartość dodatku.

Ale jest jeszcze jedna rzecz, która robi się najbardziej gorąca. Średni wynik recenzji użytkowników na Metacritic spadł w ciągu ostatnich kilku dni do 2,7 i zakładamy, że zastanawiasz się, dlaczego? Cóż, czas spoiler, więc przestań czytać, jeśli nie chcesz wiedzieć.

Aloy spotyka nową postać o imieniu Seyka na początku nowej przygody i oboje się lubią. Jest scena pocałunku i jest to bardzo denerwujące dla wielu graczy i wygenerowało trzy razy więcej negatywnych opinii użytkowników niż pozytywnych, z których większość dotyczy Aloy lubiącej dziewczynę. Z tego powodu wiele osób twierdzi, że nigdy więcej nie kupi kolejnej gry od Guerrilla Games.

Czy według ciebie jest to rozsądna reakcja?

Horizon Forbidden West

Powiązane teksty

0
Horizon Forbidden West - Płonące brzegiScore

Horizon Forbidden West - Płonące brzegi

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Historia Aloy wygląda lepiej niż kiedykolwiek i poprawia niektóre aspekty podstawowej wersji gry, ale wciąż brakuje jej specjalnego czegoś, co powstrzyma ją przed zniknięciem w cieniu nadchodzących gier.

0
Horizon Forbidden WestScore

Horizon Forbidden West

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Kontynuacja Horizon: Zero Dawn robi wszystko lepiej, ale wciąż nie wypada dobrze w porównaniu z najlepszymi grami w tym gatunku.Wczytywanie następnej zawartości