Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
Fortnite

Red Bull ma być pierwszym dużym wydarzeniem w Wielkiej Brytanii Fortnite

Turniej odbędzie się w czerwcu, a najlepsi gracze na świecie Fortnite pojadą do Szkocji, aby spróbować chwały.

HQ

Red Bull będzie gospodarzem pierwszego dużego wydarzenia w Wielkiej Brytanii Fortnite tego lata, kiedy turniej Red Bull Contested odbędzie się w Szkocji w czerwcu. Widząc najlepszych graczy Fortnite z całego świata zmierzających do McEwan Hall w Edynburgu, to wydarzenie będzie turniejem budowania Fortnite, a wszystko to odbędzie się jednego dnia: 10 czerwca.

W komunikacie prasowym poinformowano nas, że wydarzenie będzie miało unikalny format solów, który obejmuje osiem rund, ale zawiera zwrot w tradycyjnym systemie punktowym, ponieważ ostatnie cztery rundy będą warte dwa razy więcej niż zwykła liczba punktów.

Jeśli chodzi o to, kto będzie obecny, powiedziano nam, że pojawią się różne wielkie nazwiska na konkurencyjnej scenie Fortnite, w tym Martin "MrSavage" Foss Andersen, Harry "Veno" Pearson, Thomas "Th0masHD" Høxbro Davidsen, Jaden "Wolfiez" Ashman i Zachariah "Pinq" Siddall, a także zbiór innych nazwisk.

Powiedziano nam, że amatorzy z Wielkiej Brytanii i UE mogą zakwalifikować się do tego wydarzenia, biorąc udział w otwartych kwalifikacjach online, które odbędą się 20 i 21 maja, a bilety dla fanów, którzy chcą wziąć udział, będą sprzedawane od 10 kwietnia.

Jeśli chodzi o miejsce transmisji wydarzenia, będzie można je obejrzeć na Red Bull's kanałach Twitch i YouTube.

Fortnite

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości