Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
lifestyle

Red Bull wypuszcza symulator F1, który zapewni Ci zwrot 100 000 funtów

Zwycięski zespół nawiązał współpracę z Memento Exclusives w celu stworzenia symulatora w podwoziu Red Bulla.

HQ

W symulacyjnych wyścigowych grach wideo chodzi o realizm. Prowadzenie samochodów na kultowych i realistycznie stworzonych torach, a wszystko to przy użyciu fizyki i mechaniki w grach, które sprawiają, że wydaje się, że siedzisz w prawdziwym fotelu kierowcy, mimo że faktycznie siedzisz za komputerem i używasz koła przymocowanego do metalowej platformy, to z pewnością dreszczyk emocji. Ale teraz możesz pójść o krok dalej, siedząc w symulatorze, który został zaprojektowany i przypomina prawdziwy Red Bull Racing samochód F1.

Jak zauważyła sama F1, platforma została stworzona przez Red Bull i Memento Exclusives i przypomina samochód RB18, który był prawie nietykalny w sezonie 2022. Platforma będzie dostępna w jednej z dwóch wersji, przy czym są to The Champions Edition i The Race Edition, przy czym pierwsza z nich ma dołączone przednie skrzydło, a obie będą dostarczane z barwami Maxa Verstappena lub Sergio Pereza.

Haczyk z takim naprawdę premium sprzętem polega jednak na tym, że kosztuje całkiem niezły grosz. W rzeczywistości prawdopodobnie będziesz musiał sprzedać swój dom, aby go kupić, ponieważ The Race Edition kosztuje 74 999 £, a The Champions Edition 99 £.

"Cieszymy się, że współtworzyliśmy wyjątkowe doświadczenie wyścigów symulacyjnych, które umieszcza kierowców w kokpicie zwycięskiego RB18" - powiedział szef zespołu Red Bull Christian Horner.
"Jazda samochodem Formula 1 to coś, o czym większość z nas może tylko pomarzyć, ale ten symulator jest tak blisko, jak to tylko możliwe. Memento Exclusives odtworzyłem samochód, aby wprowadzić tor do twojego domu.
"

To jest reklama:

Jeśli chcesz zdobyć jedną z tych platform, możesz udać się tutaj, aby złożyć zamówienie, a dostawy planowane są na kwiecień 2023 r.

Red Bull wypuszcza symulator F1, który zapewni Ci zwrot 100 000 funtów


Wczytywanie następnej zawartości