Polski
Gamereactor
wiadomości
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 podobno uzyskać aktualizację dla PS5 i Xbox Series X / S

Czy w końcu nadszedł czas, aby jedna z najlepszych gier wszech czasów otrzymała leczenie, na jakie zasługuje?

HQ

Dokumenty ze sporu między FTC a Microsoftem były bezprecedensową żyłą złota, wypełnioną soczystymi szczegółami, które obecnie stanowią jeden z największych wycieków informacji w historii gier. A najnowsza z linii gadżetów, które zostały ujawnione, to coś, na co fani tego, co wielu uważa za jedną z najlepszych gier w historii, Red Dead Redemption 2, czekali długo - tak zwana aktualizacja "nowej generacji".

Uznany sequel Rockstara został wspomniany w rozmowie e-mailowej z zeszłego roku, w której kierownictwo Microsoftu omawia kilka potencjalnych tytułów Game Pass, sugerując, że spodziewali się aktualizacji Red Dead Redemption 2 w drugiej połowie tego roku fiskalnego. Czyli przed 30 września.

Taka aktualizacja najwyraźniej się nie zmaterializowała, a historycznie Rockstar był bardzo tajemniczy, jeśli chodzi o wiadomości, więc kto wie, co właściwie stało się z tymi planami za zamkniętymi drzwiami. Istnieje ryzyko, że plany aktualizacji zostały anulowane lub że prace będą kontynuowane po cichu. Możemy tylko spekulować i mieć nadzieję (na to drugie).

Czy potrzebujesz aktualizacji "nowej generacji" dla Red Dead Redemption 2?

Red Dead Redemption 2

Dzięki VG247

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości