Polski
Gamereactor
wiadomości
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 sprzedał się w prawie 64 milionach egzemplarzy

Mógł zostać wydany w 2018 roku w ostatniej generacji i nie ma wersji obecnej generacji, ale nadal sprzedaje się w milionie egzemplarzy każdego miesiąca.

HQ

Gdybyśmy mieli opowiedzieć Wam o serii gier z ostatniej generacji, w której wydawca przestał dodawać nową zawartość do sieci stosunkowo szybko po premierze i nie chciał wydać jej ani na PlayStation 5, ani na Xbox Series S/X - prawdopodobnie założylibyście, że gra była rozczarowaniem, które nie radziło sobie zbyt dobrze.

Oprócz... W tym przypadku mówimy o jednej z dziesięciu najlepiej sprzedających się gier wszech czasów; Red Dead Redemption 2. W rzeczywistości jest to druga najlepiej sprzedająca się gra w USA od sześciu lat, niezależnie od tego, czy liczymy zarobione dolary, czy liczbę sprzedanych gier.

Podczas najnowszego raportu finansowego Take-Two, przedstawionego w czwartek wieczorem, ujawniono, że gra sprzedała się już w prawie 64 milionach egzemplarzy, co oznacza, że w ostatnim kwartale sprzedawała się milion miesięcznie. Dzięki temu seria również wzrosła o tę samą kwotę, a franczyza Red Dead Redemption ma obecnie sprzedaż na poziomie 89 milionów egzemplarzy.

Ale Rockstar nadal traktuje grę jako coś niemal niepożądanego i nie jest pewne, czy kiedykolwiek zostanie zaktualizowana na nowe konsole - podobnie jak to, czy kiedykolwiek pojawi się Red Dead Redemption 3.

Red Dead Redemption 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości