Polski
Gamereactor
wiadomości
Redfall

Redfall jest dostępny od roku i jeszcze nie opublikował zawartości przepustki bohatera

Arkane Austin przez ponad sześć miesięcy nie doczekało się aktualizacji gry ani obiecanej zawartości Heroic Pass do specjalnej edycji strzelanki z wampirami.

HQ

Redfall był jednym z największych rozczarowań, jakie uderzyły w branżę w 2023 roku. Pojawiły się one tuż po Prey i Dishonored, dwóch tytułach o znacznej jakości. Publiczność spodziewała się, że Redfall będzie jedną z sensacji roku, ale w momencie premiery okazała się katastrofą na wielką skalę. To powiedziawszy, warto zauważyć, że studio wydało łatki, którym udało się złagodzić i dopracować wiele błędów, choć prawdopodobnie było już za późno.

Bethesda twierdzi, że chce kontynuować prace nad tytułem, ale od premiery minął już ponad rok, a użytkownicy Bite Back Edition, nie otrzymali jeszcze wszystkiego, co zostało obiecane.

Przepustka Hero Pass została dołączona do edycji Bite Back, która kosztowała 99,99 $ / 109,99 € i zawierała, oprócz podstawowych elementów gry, kilka ekskluzywnych skórek broni, akcesoria dla oryginalnych postaci i dwie dodatkowe postacie "w niedalekiej przyszłości". To powiedziawszy, znaki nie zostały jeszcze zaimplementowane, a studio nie skomentowało jeszcze, kiedy zostaną dodane.

Również ostatnia aktualizacja tytułu miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku, a Arkane Austin obiecało, że w 2024 roku pojawi się jeszcze więcej dodatków. Jednym z powodów jest to, że czekają do 9 czerwca, kiedy odbędzie się Xbox Games Showcase, chociaż nadzieje graczy są niewielkie.

Redfall

Dzięki, GamingBolt.

Powiązane teksty

RedfallScore

Redfall

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wampirza gra akcji Arkane jest tutaj, ale czy jest to zwycięzca, którego potrzebuje Xbox, czy plama na zazwyczaj fantastycznej płycie dewelopera.Wczytywanie następnej zawartości