Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Redfall

Redfall to druga co do wielkości premiera Xbox Game Pass w tym roku

Pomimo negatywnego nastawienia, wydaje się, że wiele osób nadal chciało zobaczyć miasto opanowane przez wampiry dla siebie.

HQ

Niedawny artykuł z True Achievements pokazał, że Redfall nie zmagał się zbytnio, jeśli chodzi o czas gry, a nawet był drugą co do wielkości premierą Xbox Game Pass w 2023 roku, pomimo negatywnej prasy wokół niego.

Jak już pisaliśmy kilka razy, Redfall-developer-says-they-were-etcked-other-developers-1264973/">Redfall z pewnością nie zaczął się najlepiej, ale wydaje się, że reputacja Arkane wciąż stworzyła wielu ciekawskich graczy, którzy chcą sprawdzić, czy gra jest tak rozczarowująca, jak pokazały to recenzje.

Oczywiście dostępność od pierwszego dnia dla subskrybentów Game Pass z pewnością pomogła grze, ale nadal jest nieco zaskakujące, że pomimo wszystkich negatywnych opinii wokół Redfall, nadal udało się zdobyć wielu graczy na Xbox.

Czy dałeś już Redfall szansę?

Redfall

Powiązane teksty

0
RedfallScore

Redfall

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wampirza gra akcji Arkane jest tutaj, ale czy jest to zwycięzca, którego potrzebuje Xbox, czy plama na zazwyczaj fantastycznej płycie dewelopera.Wczytywanie następnej zawartości