Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Alone in the Dark

"Reimagining" Alone in the Dark został właśnie ogłoszony na THQ Nordic Showcase

Będzie pochodzić z Pieces Interactive i jest uważany za "list miłosny do oryginalnej" gry.

HQ

W ramach THQ Nordic Digital Showcase wydawca ujawnił właśnie, że nowa gra Alone in the Dark jest w drodze i że to Pieces Interactive będzie rozwijać projekt.

HQ

Jak powiedziano nam na briefingu prasowym przed prezentacją, ta gra jest opisana jako "ponowne wyobrażenie" pierwszej gry z 1992 roku, a jednocześnie jest "listem miłosnym do oryginału". Jeśli chodzi o to, co to dokładnie oznacza, że otrzymamy grę, która ma wiele podobieństw do oryginału, z wyjątkiem wielu unikalnych funkcji i projektów.

Na przykład ten Alone in the Dark będzie zawierał historię, która w wielu miejscach nieco różni się od oryginału. Podczas gdy w oryginalnej grze Jeremy Hartwood, właściciel rezydencji Derceto, popełnia samobójstwo na strychu domu, w tej grze Hartwood udaje się na terapię, aby otrzymać pomoc, a teraz rezydencja została zmieniona w szpital psychiatryczny, a nie ukończona opuszczona.

Podobnie, historia będzie grywalna z dwóch unikalnych perspektyw: Edwarda Carnby'ego (ikony Alone in the Dark i bohatera oryginału), ale także Emily Hartwood, siostrzenicy Jeremy'ego Hartwooda, która przybyła do rezydencji po odpowiedzi na niepokojący list od swojego wuja. W zależności od tego, kogo wybierzesz, fabuła będzie nieco inna, a także będą pewne miejsca, w których tylko jedna z postaci może wejść, co oznacza, że jest to historia, którą być może będziesz musiał zagrać dwa razy, aby doświadczyć w pełnej okazałości.

Alone in the Dark

W przeciwnym razie, ponieważ jest to trzecioosobowa gra survival horror, pojawią się typowe różne przerażające i przerażające wrogowie, z którymi trzeba się zmierzyć, a także zagadki środowiskowe do rozwiązania. Ale znowu, tam, gdzie ta wersja będzie się różnić, jest włączenie filmowych przerywników filmowych, które pomogą rozwinąć fabułę w bardziej znaczący sposób niż po prostu odkrywanie wiedzy i tajemnic.

THQ Nordic i Pieces Interactive stwierdziły również, że gra jest rozwijana za pomocą Silnika Unreal Engine 4 i że kiedy tytuł zadebiutuje w nieujawnionym terminie, pojawi się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series.

Dla tych, którzy mają nadzieję wkrótce sprawdzić grę, na Gamescomie w tym roku dostępny będzie "grywalny prolog", w którym gracze otrzymają zwiastun głównej narracji jako Grace (która stała się znaczącą postacią w Alone in the Dark 2). Podobnie, jako punkt końcowy, zespół programistów ogłosił, że otrzymamy dalsze informacje na temat gry w ciągu następnego miesiąca.

Alone in the DarkAlone in the Dark
Alone in the DarkAlone in the DarkAlone in the Dark

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości