Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout: New Vegas

Remaster Fallout: New Vegas byłby "niesamowity" według Obsidian

Reżyser gry: "Nie żeby to zależało ode mnie, ale czy graficzny remaster Fallout: New Vegas nie byłby niesamowity?"

HQ

Prawie każdy tytuł z serii Fallout to świetne gry (nawet Fallout 76 w dzisiejszych czasach), ale najbardziej ukochaną z nich wszystkich jest prawdopodobnie Fallout: New Vegas. Został on opracowany przez Obsidian Entertainment (Grounded, The Outer Worlds, Pentiment) i wydany w 2010 roku.

Ma ogromną rzeszę fanów, a ludzie wciąż robią do niego mody, a sam Obsidian mówi, że "chcieliby" zrobić sequel. Chociaż wcześniej było to trudniejsze do rozwiązania, zarówno Obsidian Entertainment, jak i Bethesda są obecnie własnością Microsoftu, co oznacza, że wszystkie przeszkody prawne zniknęły.

W wywiadzie dla TheGamer, reżyserzy gry Tim Cain i Leonard Boyarsky z Obsidian wprowadzają inny sposób na przywrócenie tego klasyka, przy czym ten pierwszy mówi:

"Nie żeby to zależało ode mnie, ale czy graficzny remaster Fallout: New Vegas nie byłby niesamowity?"

Z pewnością tak uważamy i na szczęście tak samo uważa Bojarski, który zgadza się i mówi: "Byłoby wspaniale".

Jak zwykle, nadal nie jest to żadne potwierdzenie, ale biorąc pod uwagę, że Obsidian wykazuje tak szczere i otwarte zainteresowanie klasyczną przygodą Fallouta, naprawdę nie powinniśmy być zbyt zaskoczeni, że New Vegas w końcu powróci - w taki czy inny sposób.

Fallout: New Vegas

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości