Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Resident Evil 4 (2004)

Resident Evil 0, 1 oraz 4 ukażą się na Switchu tego lata

W tym tygodniu rozpoczną się zamówienia przedpremierowe.

HQ

W zeszłym miesiącu na rynku ukazał się remake Resident Evil 2. Gra osiągnęła duży sukces i sprawiła, że wielu fanów marzy teraz o odświeżonych wersjach innych odsłon serii. Mamy dla takich graczy dobrą wiadomość, ponieważ na koncie Resident Evil na Twitterze ujawniono, że oryginalne wersje części 0, 1 oraz 4 ukażą się na Nintendo Switch już 21 maja.

Jeśli zastanawiacie się, kiedy klasyki będą dostępne do zamówienia przedpremierowego, już odpowiadamy - w ten czwartek, 28 lutego. W Europie otrzymamy wyłącznie wersje cyfrowe gier.

Pokrótce przypominamy, że remaster "jedynki" z 2015 roku został bardzo ciepło przyjęty przez graczy, dostosowując dość przestarzałą wersję z 1996 roku do dzisiejszych czasów. Resident Evil 0 to prequel, w którym śledzimy losy Rebecci Chambers oraz kryminalisty Billy'ego Coena, natomiast czwarta odsłona ponownie ukazuje losy Leona Kennedy'ego, próbującego uratować córkę prezydenta.

Która odsłona z trzech wymienionych jest według Was najlepsza?

Resident Evil 4 (2004)
HQ
HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości