Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Resident Evil 4

Resident Evil 4 Walki w wiosce Remake'a można uniknąć

Oto, jak możesz pominąć walkę bez rozlewu kropli krwi.

HQ

W tym tygodniu gracze Resident Evil 4 Remake zagłębili się w horror i odkryli kilka sekretów. Teraz jeden z graczy wymyślił, jak pominąć wielką bitwę wioski na początku gry.

Jeśli próbujesz przyspieszyć grę lub po prostu nie przeszkadza ci koszenie grupy psychotycznych wieśniaków, możesz strzelać do dzwonu w wieży ze szczytu dachu.

To, jak pokazuje powyższy film, sprawi, że wszyscy wrogowie wokół ciebie staną się bierni, gdy usłyszą swoje wezwania w oddali. O wiele łatwiej jest to zrobić za pomocą broni z lunetą i prawdopodobnie wykonasz kilka strzałów, szczególnie przy pierwszej próbie.

Ale jeśli chcesz zaoszczędzić kilka minut, ten pominięcie z pewnością będzie przydatny.

Resident Evil 4

Powiązane teksty

0
Resident Evil 4Score

Resident Evil 4

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najnowszy remake Capcomu zabiera nas z powrotem do Hiszpanii, aby zmierzyć się z klanem Los Iluminados jako Leon S. Kennedy.Wczytywanie następnej zawartości