Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Resident Evil Village

Resident Evil Village: Shadows of Rose trwa cztery godziny

Podczas nowej przygody będziemy mogli również zwiedzić kilka lokacji.

HQ

Nadchodzący dodatek Resident Evil Village Shadows of Rose zawsze wyglądał na bardzo imponującą przygodę, ale okazuje się, że w rzeczywistości jest większy, niż my i większość ludzi prawdopodobnie się spodziewaliśmy. Według nowego wywiadu IGN Japan z reżyserem Kento Kinoshita, ujawnia on, że nowa kampania trwa cztery godziny.

Oznacza to, że ukończenie głównej historii zajmuje prawie połowę czasu, co czyni ją prawdopodobnie największym rozszerzeniem Resident Evil w historii. Ambicje wykraczają poza samo odwiedzenie Zamku Dimitrescu, ponieważ obiecano nam również nowe lokalizacje do odwiedzenia i odkrycia, gdy Shadows of Rose pojawi się na PC, PlayStation, Stadia i Xbox 28 października.

HQ
Resident Evil Village

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości