Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Revolut partnerem prezentującym wiosenny finał BLAST Premier

Wydarzenie odbędzie się latem tego roku w Wielkiej Brytanii.

HQ

Rywalizacja Counter-Strike nieczęsto przenosi swoje największe i najbardziej ekscytujące wydarzenia do Wielkiej Brytanii, ale jak widzieliśmy w przypadku wielu ostatnich wydarzeń e-sportowych, które zawiodły do brytyjskich wybrzeży, w tym roku to się zmieni. BLAST Premier Spring Final odbędzie się latem w Wielkiej Brytanii, a ponieważ wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, organizator turnieju ogłosił swojego partnera prezentującego to wydarzenie.

Revolut, platforma bankowości internetowej i globalna firma zajmująca się technologiami finansowymi, została partnerem prezentującym wydarzenie. BLAST zauważa, że w ramach tej umowy marka Revolut pojawi się na całym wydarzeniu i w cyfrowej transmisji z niego, a także że na miejscu pojawią się dedykowane segmenty transmisji i aktywacje Revolut, a także różne prezenty i okazje do spotkań i powitań.

Dokładna wartość umowy nie została jeszcze podana do wiadomości, ale wiemy, że Spring Final odbędzie się w Londynie od 12 czerwca i zobaczymy osiem drużyn walczących o część puli nagród w wysokości 425 000 $ i bezpośrednie zaproszenie do BLAST Premier World Final pod koniec roku.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości