Polski
Gamereactor
lifestyle

Rezydencja Edny Mode została wystawiona na Airbnb

Zarezerwuj niesamowity pobyt tego lata.

Airbnb ostatnio weszło do gry oferując oferty tematyczne, a X-Men '97 Mansion i Shrek's Swamp to fizyczne lokalizacje, w których możesz zatrzymać się na noc lub dwie za pośrednictwem platformy. Oferty te składają się na ofertę Airbnb Icons, która została dodatkowo rozszerzona o kolejne Disneya i Pixara, co daje niesamowite nowe możliwości.

Ci, którzy przyjadą do Los Angeles w czerwcu, mogą zatrzymać się w rezydencji The Incredibles ' Edna Mode, gdzie mogą otrzymać rzeczywistą konsultację 1:1 w celu zaprojektowania superkombinezonu. Opis niesamowicie brzmiącej listy zawiera dalsze szczegóły na temat tego, co zapewnia, stwierdzając:

"Entuzjaści mody mogą połączyć siły z twórcą niektórych z twoich ulubionych stylizacji bohaterów i ubrać się stylowo, à la Edna Mode. Ukryci za zamkniętymi bramami w Los Angeles w Kalifornii, goście zostaną zaproszeni do wkroczenia do świata mody i stylu Edny i doświadczenia tego, czego potrzeba, aby być odważnym, dramatycznym i heroicznym, projektując jedyny w swoim rodzaju superkombinezon, 20 lat po tym, jak jej praca po raz pierwszy ożyła w Iniemamocnych. Skorzystaj z konsultacji 1:1 z pomocą zespołu doświadczonych projektantów Edny, odkryj swoją wyjątkową supermoc i wybierz skomplikowane detale i próbki tkanin, aby stworzyć swój spersonalizowany garnitur, a wszystko to z pieczęcią aprobaty Edna Mode - oczywiście bez peleryny!"

Rezydencja Edna Mode będzie dostępna do zakwaterowania między 6 a 29 czerwca, oferując łącznie 15 atrakcji dla czterech osób w tym czasie.

Dzieje się tak również dlatego, że Airbnb, Disney i Pixar połączyły siły, aby stworzyć oferty Icons dla Up i Inside Out 2.

To jest reklama:
Airbnb

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości