Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Returnal

Reżyser Returnal opuszcza Housemarque po 14 latach

Harry Krueger został reżyserem gry Housemarque w 2014 roku.

HQ

Harry Krueger może nie jest znanym nazwiskiem w branży gier, ale jest wpływowym graczem w branży. Od 2014 roku jest dyrektorem ds. gier w Housemarque, a w firmie spędził łącznie 14 lat.

Jednak teraz Krueger zdecydował, że nadszedł czas, aby odejść. W poście na stronie Housemarque opowiada o swoim czasie spędzonym z deweloperem i dzieli się optymizmem na przyszłość.

"W ciągu 14 lat pracy w Housemarque miałem niesamowite szczęście pracować nad jednym wymarzonym projektem za drugim, a po drodze miałem zaszczyt pracować z naprawdę utalentowanymi i wspaniałymi ludźmi. To był zaszczyt towarzyszyć Housemarque w tej podróży, będąc świadkiem naszego rozwoju od naszych mniejszych tytułów inspirowanych arkadami do wspaniałych wyżyn, które osiągnęliśmy dzięki Returnal. Naprawdę razem potrząsnęliśmy filarami nieba i zawsze będę dumny ze wszystkich niesamowitych rzeczy, które osiągnęliśmy jako studio.""Opuszczam firmę z głęboką wdzięcznością za przeszłość i promiennym optymizmem na przyszłość - z ekscytującym nowym projektem w przygotowaniu, fantastycznym zespołem, który jest silniejszy niż kiedykolwiek. i ciągłe wsparcie Sony i Playstation Studios, wiem, że najjaśniejszy rozdział Housemarque nie został jeszcze napisany.

Wygląda na to, że przyszłość Housemarque rysuje się w jasnych barwach. Wcześniej informowaliśmy, że deweloper powiększa swoją siłę roboczą i że chce stworzyć najbardziej zaawansowaną siedzibę gier w regionach nordyckich.

Returnal

Powiązane teksty

0
Returnal na komputerze PCScore

Returnal na komputerze PC

RECENZJA. Przez Magnus Laursen

Returnal powrócił z zemstą! Laursen przedzierał się przez mroczne ruiny i wieloramienne potwory, aby szybko przejrzeć wydanie gry na PC.

0
ReturnalScore

Returnal

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Housemarque właśnie podniosło poprzeczkę w kwestii gameplayu, grafiki, udźwiękowienia i sterowania w grach.Wczytywanie następnej zawartości