Polski
Gamereactor
wiadomości
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Reżyserzy Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves już rozważają kontynuację

Może też zawierać ulubioną przez fanów postać D&D.

HQ

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves cieszy się obecnie silnym przyjęciem ze strony krytyków i kasy, która oczywiście ma już wiele oczu nastawionych na ewentualną kontynuację filmu fantasy. W nowym wywiadzie dla Polygon scenarzyści i reżyserzy filmu John Francis Daley i Jonathan Goldstein opowiedzieli o swojej opinii na temat kontynuacji.

Zapytany, czy inny film jest możliwy, Daley powiedział: "Nigdy nie było naszym zamiarem, kiedy weszliśmy na pokład tego filmu, aby zrobić franczyzę. Myślę, że to przyćmiłoby naszą zdolność do całkowitego skupienia się na filmie. Kardynalnym błędem popełnianym przez wiele studiów jest stawianie wozu przed koniem, gdzie zaczynają tworzyć filmowe uniwersum, zanim jeszcze zrobią dobry pojedynczy film. Więc przede wszystkim dla nas było to naprawić. "

Goldsteinowi wydaje się podobać pomysł kontynuacji, ale chciałby, aby obejmował tę samą obsadę, co pierwszy film. "Dobrą rzeczą w sequelu jest to, że nie musisz spędzać dużo czasu na ekranie na wprowadzaniu [imprezy]. Publiczność je zna i możesz szybciej wskoczyć w fabułę. I oczywiście mamy wielką sympatię zarówno do aktorów, jak i do tych ról, które grają. Ale po drodze chcielibyśmy wprowadzić kilka nowych postaci, a na pewno wiele nowych potworów.

W dalszej części wywiadu reżyserzy bawili się pomysłem kontynuacji, mówiąc, że chcieliby również dodać kilka bardziej znanych lokacji D&D, a także wyrównać postacie, aby dać im nowe umiejętności. Na przykład to, że Edgin Chrisa Pine'a używa zaklęć, jest czymś, czym wydają się podekscytowani.

Jest nawet szansa, że Drizzt Do'urden - ulubiona postać fanów z uniwersum - również może zostać uwzględniony. Ogólnie rzecz biorąc, jest wiele do omówienia w sequelu Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves. Mam nadzieję, że wkrótce go zobaczymy.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości