Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Jedi: Survivor

Rick the Door Technician zabił już ponad 3,000 osób

Jesteśmy po prostu zdziwieni. Jak? Naprawdę? Jak?

HQ

Na początku tego roku, chwilę po debiucie Star Wars Jedi: Survivor, Respawn wypuściło grafikę, która ujawniła różne informacje o tym, jak ludzie grają w grę. W tym czasie zauważono, że w jakiś sposób 489 osób zostało pokonanych przez fałszywego bossa Rick the Door Technician (który jest w zasadzie zwykłym szturmowcem, którego można wyeliminować w kilku zamachach). Teraz Respawn zaktualizował nas o statystykach Ricka siedem miesięcy po premierze.

Teraz ujawniono, że Rickowi udało się wyeliminować ponad 3,000 Jedi, i szczerze mówiąc, jesteśmy zdumieni, że jego liczba zabójstw jest nawet tak wysoka. Biorąc pod uwagę, że Rancor zdołał zdobyć ponad dziewięć milionów zabójstw w ciągu około sześciu tygodni, statystyki Ricka pokazują poważną różnicę w wyzwaniu między nimi, a jednak to nie powstrzymało ponad 3,000 z was,, przed zabiciem przez nieustraszonego Ricka.

Bądź szczery, czy byłeś jedną z ofiar Ricka?

Star Wars Jedi: Survivor

Powiązane teksty

0
Star Wars Jedi: SurvivorScore

Star Wars Jedi: Survivor

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Respawn powraca w drugim rozdziale historii Cala Kestisa, ale czy poprawi genialną formułę Fallen Order?

0
Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

PUBLICYSTYKA. Przez David Caballero

Fantastyczne odtworzenie Jedhy nie do końca rekompensuje wszystkie problemy z wydajnością, dopracowaniem, a nawet projektowaniem, na które Star Wars Jedi: Survivor nadal cierpi osiem miesięcy później.Wczytywanie następnej zawartości