Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

Riot Games zawiera szczegółowe informacje na temat turnieju League of Legends EMEA Masters 2023

Podczas wydarzenia zwycięzcy każdej z lig regionalnych EMEA spotkają się na jednym wielkim turnieju.

HQ

Riot Games ogłosiło turniej League of Legends EMEA Masters 2023, wydarzenie, w którym zmierzą się najlepsze drużyny z lig regionalnych EMEA (ERL) w najważniejszym turnieju, którego celem jest zarówno zaprezentowanie wschodzących talentów, jak i nagrodzenie uczestników nagrodami pieniężnymi.

Impreza w 2023 roku będzie miała ten sam format 16, co poprzednie imprezy ERL Masters, spodziewaj się ze względu na ekspansję, w której Europa jest obecnie uważana za EMEA (ze względu na dodanie drużyn i organizacji z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej), impreza będzie teraz obejmować drużyny z Türkiye Championship League i Arabian League.

Po uwzględnieniu tych dodatkowych regionów przydział miejsc na wydarzenie zostanie zmieniony i poniżej możecie zobaczyć, ile drużyn każdy ERL weźmie do reprezentowania go.

Należy ustalić dokładną datę turnieju EMEA Masters 2023.

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości