Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
Valorant

Riot szczegółowo opisał wizję Valorant Game Changers na rok 2023

Kobieca scena zawodnicza otrzyma kilka aktualizacji i zmian po udanym roku.

HQ

Teraz, gdy sezon 2022 turnieju Valorant Game Changers dobiegł końca, Riot Games już zaczął przedstawiać swoje zmiany i aktualizacje dla sceny w sezonie 2023.

Jak udostępniono w poście na blogu, powiedziano nam, że będą podejmowane wysiłki, aby nadal napędzać rozwój społeczności, a to przychodzi w formie nowego systemu podziału poziomów umiejętności. Na początek pojawią się sekcje Academy i Emergents, przy czym ta ostatnia ma na celu zapewnienie wysoko notowanym graczom szansy na komunikację i zaprezentowanie swoich umiejętności za pośrednictwem centrum rywalizacji i dedykowanego Discord. W pierwszym z nich treści edukacyjne będą tworzone przez osobowości, które mają na celu wgląd w ekosystem Valorant.

Kolejnym etapem będzie turniej Contenders, w którym drużyny będą rywalizować w otwartym formacie kwalifikacyjnym o szansę na miejsce w turnieju VCT Game Changers EMEA, w którym 16 najlepszych drużyn z całego regionu zmierzy się i będzie chciało zdobyć miejsca w najważniejszym turnieju na koniec roku, Game Changers Championship.

Jak ujmuje to Riot: "Nowy tor został zaprojektowany tak, aby być idealną ścieżką do profesjonalnej gry dla osób ze społeczności Game Changers - przestrzenią, w której gracze mogą doskonalić swoje umiejętności, stać się najlepszymi i dostać się do większego ekosystemu VCT i, całkiem dosłownie, zmienić grę. "

Daty rozpoczęcia sezonu Game Changers 2023 nie zostały jeszcze potwierdzone.

Valorant

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości