Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Road 96: Mile 0

Road 96: Mile 0, prequel Road 96, trafi na wszystkie perony 4 kwietnia

Digixart zabiera nas w podróż powrotną przez Petrię z historią dwójki pierwszych dzieciaków, które próbowały uciec z kraju.

HQ

Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z wiadomości, które wam przynosimy. Digixart, studio stojące za przygodówką drogową Road 96, powraca na asfalt z nową przygodą, która służy jako prequel do indie z 2019 roku.

Pod nazwą Road 96: Mile 0 historia obraca się wokół dwojga młodych ludzi, którzy chcą jako pierwsi uciec przed dyktaturą dyktatury prezydenta Tyraka, i za których przykładem pójdą wszystkie postacie, które kontrolowaliśmy na Drodze 96. Nawet niektóre z postaci, z którymi spotkaliśmy się podczas podróży, pojawią się tutaj również.

Zarówno studio, jak i wydawca Ravenscourt od kilku dni przygotowywali zapowiedź w mediach społecznościowych, a teraz mamy dostępny zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej. Road 96: Mile 0 ukaże się na wszystkich platformach (PC, gdzie ma już stronę na Steamie, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch) tego samego dnia: 4 kwietnia 2023 r..

HQ

Niedawno mieliśmy okazję porozmawiać z twórcą obu części, założycielem i dyrektorem generalnym Digixart, Yoanem Fanise, w którego wywiadzie (który możecie obejrzeć poniżej) opowiada o sztuce, polityce i proceduralnym opowiadaniu historii w oryginale.

HQ
Road 96: Mile 0

>

Powiązane teksty

0
Road 96: Mile 0Score

Road 96: Mile 0

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Prequel Digixarta jest już dostępny, ale czy dorówna genialnej grze przygodowej z 2021 roku?Wczytywanie następnej zawartości