Polski
Gamereactor
wiadomości
Iron Man

Robert Downey Jr. jest "zaskakująco" otwarty na powrót jako Iron Man

"Jest prawdopodobnie najbardziej podobną do mnie postacią, jaką kiedykolwiek grałem" – powiedział aktor.

HQ

Po 11 latach pracy jako Iron Man wszyscy założyliśmy, że Robert Downey Jr. skończył z rolą. Wygląda jednak na to, że ma ochotę ponownie wezwać swoją wierną zbroję, ponieważ wyjaśnił, że jest całkiem otwarty na powrót do roli.

W wywiadzie dla Variety, Jodie Foster zapytała Downeya, czy byłby otwarty na ponowne założenie garnituru dla Tony'ego Starka, na co aktor odpowiedział:

"To jest po prostu szalenie w moim DNA. Prawdopodobnie najbardziej podobna do mnie postać, jaką kiedykolwiek grałem, mimo że jest o wiele fajniejszy ode mnie. Stałem się zaskakująco otwarty na ten pomysł. Pomiędzy "Nyad" i "Night Country", a dla mnie "Oppenheimerem", a potem "Sympathizerem", to jest naprawdę szalone, bo wyglądamy całkiem nieźle. Patrzyłem na zdjęcia, które robiliśmy, upewniając się: "Czy nadal wyglądamy w porządku?". Mówię: "Wyglądamy całkiem nieźle". "

Od tego czasu Robert Downey Jr. udowodnił, że jest zdecydowanie kimś więcej niż tylko postacią Marvela, podobnie jak wielu innych filarów MCU od czasu Endgame. Być może jednak jako Tony Stark ma jeszcze wiele do odkrycia, nawet jeśli oznacza to poważne wybryki, aby sprowadzić go z powrotem do krainy żywych.

Iron Man

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości