Polski
Gamereactor
wiadomości
Synced

Rogue looter-shooter Synced wchodzi w otwartą betę

"Uzbroić wroga" w opowieści o człowieku kontra maszynie.

HQ

Synced, nowa trzecioosobowa strzelanka typu rogue-looter od NExT Studios, wchodzi w otwartą betę 10 grudnia. Zapisy są dostępne na Steam po premierze, a zapisy są już otwarte na stronie internetowej gry.

Akcja rozgrywa się po wydarzeniu znanym jako Upadek, w którym nanomaszyny, na których polegała ludzkość, zbuntowały się przeciwko nim, gracze wcielą się w rolę Biegaczy, ocalałych, którzy zapuszczają się do zamkniętej strefy wykluczenia Meridian i walczą z powstałymi technologicznymi stworzeniami znanymi jako Nanos.

Gra oferuje rozgrywkę zarówno PvP, jak i PvE, różnorodne opcje dostosowywania sprzętu i postaci oraz różnego rodzaju wrogów. W szczególności podstawowa koncepcja "synchronizacji" z nanogrami różnych klas dodaje dodatkową warstwę strategicznej głębi do budowania wyposażenia. Cztery klasy Nano są znane jako Crusher, Seer, Guardian i Suppressor, a ich dobre rozłożenie dostosowane do misji będzie kluczem do sukcesu.

Podczas gdy postępy z otwartej bety nie zostaną przeniesione do gry po premierze, NExT oferuje nagrody w grze dla beta testerów, więc warto wejść wcześniej, jeśli ta gra ci się spodoba.

HQ
Synced

Powiązane teksty

0
SyncedScore

Synced

RECENZJA. Przez Alex Hopley

Jest wiele rzeczy, które można polubić w NExT Studios i nowej strzelance Level Infinite, ale czasami może się wydawać, że jest taka sama liczba wad.Wczytywanie następnej zawartości