Polski
Gamereactor
wiadomości
Dying Light 2 Stay Human

Rozpoczyna się wydarzenie Dying Light 2 Stay Human's 'All Hallow's Eve'

Techland świętuje upiorny sezon z zajęciami, darmową zawartością i nie tylko.

HQ

Dying Light 2 Stay Human rozpoczęło halloweenowe wydarzenie w grze na rok 2022. Nazywa się "All Hallow's Eve", trwa od 25 października do 4 listopada. Podczas wydarzenia Lotni będą nosić dynie na głowach, a zabici Zainfekowani zrzucają specjalne zasoby "smakołyków" jako łupy. Można je zabrać do Baka Nieszczęśnika, sprzedawcy wydarzenia, i wymienić na mikstury z niezliczonymi dziwnymi efektami.

Dodatkowo dostępne będą zlecenia dzienne i tygodniowe, które pozwolą graczom gromadzić punkty rankingowe. Punkty te zapewnią graczom maski o tematyce Halloween. Podczas wydarzenia odbędzie się również globalny cel zbierania smakołyków, a w określonych celach wszyscy uczestniczący gracze otrzymają nagrody.

Wydarzenie przynosi również nowe treści kosmetyczne. Halloweenowy pakiet "Dying Laugh" może zostać odebrany za darmo przez graczy od 3 do 10 listopada. Dodatkowo, od 26 października do 10 listopada, gracze, którzy już posiadają lub kupują grę, mogą odebrać strój "Rais Commando", który promuje nadchodzące DLC Dying Light 2 Stay Human Bloody Ties.

Dying Light 2 Stay Human

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości