Polski
Gamereactor
wiadomości
Banishers: Ghosts of New Eden

Rozszerzony zwiastun pokazuje nadprzyrodzoną rozgrywkę Banishers: Ghosts of New Eden

Wszystko przed debiutem gry w listopadzie.

HQ

W ramach prezentacji poświęconej dwóm największym tytułom Focus Entertainment, które pojawią się w przyszłości, otrzymaliśmy rozszerzone spojrzenie na rozgrywkę Banishers: Ghosts of New Eden. Nadprzyrodzona przygodowa gra akcji, która przypomina God of War w swojej konstrukcji, pojawi się na PC i konsolach obecnej generacji 7 listopada 2023 r., Mając to na uwadze, ta nowa porcja rozgrywki podkreśla dokładnie, dlaczego chcesz być podekscytowany nadchodzącym projektem.

W długim zwiastunie widzimy dwóch protagonistów Red mac Raith i Anteę Duarte, którzy docierają do New Eden i chcą wykorzystać potężny arsenał Raitha i umiejętności widmowe Antei, aby usunąć nadprzyrodzone zagrożenia z otaczającej dziczy. Sprawdź rozgrywkę poniżej.

HQ

Aby dodać do tego, ujawniono edycję kolekcjonerską gry, znaną jako edycja Visuel Red Echoes, i zawiera kopię gry, 80-stronicową książkę i zestaw do pisania tuszem, a wszystko to oprócz dodatkowych gadżetów, takich jak Steelbook i niektóre DLC w grze, aby zmienić wygląd Red.

Czy będziecie grać w Banishers: Ghosts of New Eden, kiedy premiera odbędzie się w listopadzie?

Banishers: Ghosts of New Eden

Powiązane teksty

0
Banishers: Ghosts of New Eden Score

Banishers: Ghosts of New Eden

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najnowsze dzieło Don't Nod pokazuje, że francuska firma po raz kolejny pręży swoje umiejętności narracyjne w przygodzie, która wydaje się bardzo podobna do God of War.Wczytywanie następnej zawartości