Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Assetto Corsa

Ruszają eliminacje do zawodów Predator Sim Racing Cup 2021

3,2,1... Start!

HQ

Ruszyły zapisy do organizowanych przez firmę Acer wirtualnych wyścigów Predator Sim Racing Cup 2021. Zawody odbędą się na platformie Assetto Corsa, a partnerem wydarzenia jest legendarny kierowca Indycar i F1 oraz szef zespołu simracing R8G, Romain Grosjean.

Predator Sim Racing Cup 2021 to cyfrowe wyścigi, w których mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy sportów motorowych. Uczestnicy rywalizacji zasiądą za kierownicą Mercedesa AMG GT3 i zmierzą na legendarnym torze Monza.

Zawody podzielono na trzy etapy. Eliminacje krajowe zostaną przeprowadzone w dniach 10-14 maja, a polski finał odbędzie się dzień później. Finał międzynarodowy zaplanowano na 30 maja 2021 r. O zakwalifikowaniu się do polskiej edycji Predator Sim Racing Cup 2021 decydować będzie wynik eliminacji przeprowadzonych w formule hot-lap. Udział w trwającym 45 minut finale krajowym zapewni sobie 20 najlepszych kierowców. Jego zwycięzca zmierzy się następnie z 14 zawodnikami z innych krajów i regionów oraz członkami zespołu R8G. Tor, na którym odbędzie się finał międzynarodowy, zostanie wybrany w głosowaniu.

Nagrodą dla triumfatora Predator Sim Racing Cup 2021 będzie roczne członkostwo w teamie Romaina Grosjeana oraz stworzone przez Fanatec profesjonalne stanowisko gamingowe dla fanów wyścigów. Zwycięzca polskiego finału otrzyma gamingowy komputer Predator Orion 3000 z zestawem trzech monitorów oraz oficjalną koszulkę zespołu R8G. Zawodnik, który zajmie drugie miejsce, zdobędzie klawiaturę Predator Aethon 300 i myszkę Predator Cestus 350 wraz z podkładką. Zdobycie ostatniego stopnia na podium premiowane będzie słuchawkami Predator Galea 350 i gamingowym plecakiem.

Assetto Corsa

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w Predator Sim Racing Cup 2021, należy wypełnić formularz rejestracji. W zawodach może wziąć udział każdy chętny, niezbędne jest jednak posiadanie kopii Assetto Corsa oraz konta w serwisie Steam. Zarejestrowany użytkownik uzyskuje dostęp do samochodu oraz toru i może rozpocząć sesje treningowe, przygotowujące do udziału w kwalifikacjach. Dodatkową korzyścią dla zawodników jest też 80-procentowy rabat na zakup Assetto Corsa.

Predator Sim Racing Cup 2021 w Polsce będzie transmitowany na żywo na kanale YouTube Acer Polska, Sport.pl oraz influencera - Grafa. Dalsze szczegóły transmisji z międzynarodowego finału zostaną ogłoszone przed wydarzeniem. W ramach Predator Sim Racing Cup 2021 dostępna będzie również oferta specjalnych promocji, realizowana we współpracy z partnerem handlowym, siecią sklepów Media Expert.

Assetto Corsa

Więcej informacji na temat udziału w Predator Sim Racing Cup 2021 oraz formularz rejestracji znaleźć można na poświęconej zawodom stronie internetowej.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości