Polski
Gamereactor
wiadomości
Like a Dragon: Infinite Wealth

Ryu ga Gotoku Studio ma w zanadrzu niespodziankę na kolejny Like a Dragon

"Nie możemy ci powiedzieć, co to za gra, ale powiem ci, że będziesz zaskoczony".

HQ

Like a Dragon: Infinite Wealth został wydany na początku tego roku i odniósł sukces komercyjny i był uwielbiany zarówno przez graczy, jak i media. Teraz oczywiście wielu zastanawia się, co Ryu Ga Gotoku Studio ma w zanadrzu, coś, co studio faktycznie mgliście zasugerowało podczas Anime Expo w ostatni weekend.

Mówiąc dokładniej, przedstawiciele studia powiedzieli:

"Nie możemy ci powiedzieć, co to za gra, ale powiem ci, że będziesz zaskoczony".

Dyskusje dotyczyły serii Like a Dragon, więc prawdopodobnie ma to coś wspólnego z tym, że tradycyjny sequel wydaje się nie wchodzić w rachubę. Mając to na uwadze, możemy tylko spekulować, co one oznaczają? Być może zamierzają stworzyć strategiczną grę fabularną opartą na uniwersum Like a Dragon (tak jak wtedy, gdy seria przeszła z gry akcji na turową w Yakuza: Like a Dragon ), jakiś crossover z nadchodzącym serialem telewizyjnym Like a Dragon, czy też mini-gra Sujimon od Infinite Wealth będzie osobną przygodą?

Jak myślisz, co Ryu Ga Gotoku Studio ma w zanadrzu?

Like a Dragon: Infinite Wealth

Powiązane teksty

Like a Dragon: Infinite Wealth Score

Like a Dragon: Infinite Wealth

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Więcej mini-gier, więcej bitew, więcej dramaturgii i powrót głównych bohaterów serii. Ichiban i Kiryu zostawiają nas z najlepszą Yakuzą (lub Like a Dragon) w historii.Wczytywanie następnej zawartości