Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Max Payne Remake

Sam Lake komentuje, czy będzie podkładał głos Maxowi Payne'owi w remake'ach

Mówił także o tym, jak duży jest projekt dla Remedy.

HQ

Sam Lake może na razie skupić się wyłącznie na Alanie Wake 2, ale Remedy pracuje również nad remake'ami Max Payne 1 i 2. Rozmawiał z VGC o tym, że będzie to znaczące przedsięwzięcie dla studia.

"To znaczące przedsięwzięcie w tym sensie, że nawet jeśli są to stare gry, myśląc tylko o dostosowaniu ich do współczesnych standardów i połączeniu ich w jedną, widać, że jest to duży, duży projekt." Lake powiedział.

Później został zapytany, czy powtórzy swoją rolę Maxa Payne'a w remake'ach, ale Lake odmówił potwierdzenia lub zaprzeczenia tej możliwości. "Bez komentarza" - powiedział. Lake będzie podkładał głos postaci w Alan Wake 2, więc może uda mu się odkurzyć struny głosowe dla Maxa Payne'a.

Co myślisz? Czy Lake powinien powtórzyć swoją rolę?

Max Payne Remake

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości