Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

Sam Lake mówi, że dziwaczność Alan Wake 2 została zainspirowana Wszystko wszędzie naraz

Nagrodzony Oscarem film z 2022 roku pozwolił Remedy pójść na całość w swojej wizji.

HQ

Być może już nigdy nie zobaczymy takiej gry jak Alan Wake 2. Siła jego wizji i chęć nieodchodzenia od niej jest rzadkością we współczesnym grach i chociaż Remedy otrzymało bezgraniczne pochwały za tę grę, według Sama Lake'a, jest jeszcze jedno dzieło, któremu chciałby podziękować.

W rozmowie z The Washington Post Lake mówił o tym, jak Wszystko wszędzie naraz pomogło Remedy pójść na całość z Alan Wake 2. "Byliśmy już bardzo daleko w tworzeniu [Alan Wake 2 ], ale dało mi to pewność, że to, co tutaj robimy, robimy te rzeczy we właściwym czasie" – powiedział.

Lake ma ciągły entuzjazm do tworzenia gier, mówiąc, że nigdy się nie nudził, nie w całej swojej karierze. "Kocham film, muzykę, czytanie książek i dzieją się ekscytujące, inspirujące rzeczy, ale czuję, że w grach dzieją się większe skoki" – powiedział. "Zwłaszcza w przypadku Alana Wake'a odkryłem, że mogę korzystać z tych innych mediów i mogą one być postrzegane jako elementy w grach, a nie jako osobne medium. Wszystkie te media mogą się połączyć, aby stworzyć coś nowego i ekscytującego, coś więcej niż sumę jego części."

Alan Wake 2

Powiązane teksty

0
Alan Wake 2Score

Alan Wake 2

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.

0
Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

PUBLICYSTYKA. Przez Ben Lyons

Biorąc pod uwagę, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Baldur's Gate III, Alan Wake 2 i nie tylko prowadzą walkę, którą grę uważam za najlepszą w 2023 roku?Wczytywanie następnej zawartości