Polski
Gamereactor
wiadomości

Samsung rozszerza swoją ofertę monitorów do gier o nowe ekrany OLED Odyssey

Mieliśmy okazję przyjrzeć się im podczas niedawnego wydarzenia.

HQ

W ostatnich latach Samsung wyrobił sobie markę w monitorach do gier, będąc gotowym i chętnym do wypchnięcia łodzi w to, do czego naszym zdaniem zdolne są nasze ekrany. Ogromny pionowy ekran? Konfiguracja z dwoma UHD? Samsung dostarczył wiele światowych nowości, a ostatnio mieliśmy okazję sprawdzić ich najnowsze pozycje w serii Odyssey.

Podczas gdy mieliśmy również okazję sprawdzić nowe ViewFinity i inteligentne monitory, seria Odyssey naprawdę skupia się na grach, więc oczywiście tutaj w Gamereactor były to modele, które najbardziej nas interesowały. Zbliżają się do nas dwa nowe ekrany, co Samsung oficjalnie ujawnił wczoraj wieczorem. Są to Odyssey OLED G80SD i OLED G60SD.

G80SD lub G8, jak jest bardziej znany, to bestia ekranu 4K, wyposażona w 240 Hz, inteligentne funkcje, wbudowany głośnik i nie tylko. Jest wyceniony na sugerowaną cenę detaliczną 1,099.99 GBP i można go zamówić w przedsprzedaży na stronie Samsunga, jeśli jesteś zainteresowany. G6 nie zapewni ci 4K, ale jest tańszym monitorem w cenie 799.99 GBP w sugerowanej cenie detalicznej z szybszą częstotliwością odświeżania przy 360 Hz.

Oba monitory są również wyposażone w technologię OLED firmy Samsung, wbudowane chłodzenie i ochronę przed ciepłem, AMD FreeSync Premium Pro, a jeśli masz ochotę mieć je jako pionowe ekrany, możesz je przechylić.

Który monitor byś wybrał? Odyseja G6 czy G8?

Samsung rozszerza swoją ofertę monitorów do gier o nowe ekrany OLED Odyssey
Samsung rozszerza swoją ofertę monitorów do gier o nowe ekrany OLED Odyssey


Wczytywanie następnej zawartości