Polski
Gamereactor
wiadomości
Baldur's Gate III

Sceny romansu Baldur's Gate III sprawiły, że niektórzy programiści z Larian poczuli się nieswojo

To wszystko jest zabawne i zabawne, aby spać z potworem z mackami, ale nie możemy sobie wyobrazić, że jesteśmy tym, który to zakoduje.

HQ

Baldur's Gate III daje graczom wiele opcji interakcji z otaczającymi ich postaciami niezależnymi i jak każda gra RPG skoncentrowana na postaciach, oczywiście możesz również romansować z wieloma z nich. Od mackowatego łupieżcy umysłów po człowieka pod postacią niedźwiedzia, Larian naprawdę pozwala ci zaszaleć.

Przemawiając przy okrągłym stole PC Gamer, dyrektor generalny Larian, Swen Vincke, mówił o wpływie, jaki te sceny wywarły na deweloperów. "Wewnętrznie w studiu było kilka osób, które czuły się nieswojo" – powiedział. "Powiedzieliśmy, że to dojrzała gra, prawda? Potraktujemy to tak, jak to, co zobaczylibyście w telewizji. Serialem, do którego często się odnoszę, byli "Amerykańscy bogowie", który moim zdaniem był naprawdę dobrze zrobiony [w tym, jak traktował] dojrzałe tematy i scenerie fantasy. Możesz robić naprawdę szalone rzeczy i nadal się z tym utożsamiać. Zawsze było to zrobione ze smakiem".

– Chodzi mi o słynną scenę z niedźwiedziem – to była wiewiórka, która nie patrzyła. Reszta była teatrem twojego umysłu. Ty to wypełniłeś, my tego nie zrobiliśmy!"

Uczciwie oddając głos Baldur's Gate III, mimo całej niechęci do bycia drastycznym, wiele scen romansowych często zostaje wyciętych na czarno, zanim zrobi się naprawdę gorąco. Są pewne wyjątki, ale poza tym wydaje się, że ma bardziej dojrzałe podejście telewizyjne do scen romansowych.

Baldur's Gate III

Powiązane teksty

Baldur's Gate III na PS5Score

Baldur's Gate III na PS5

RECENZJA. Przez Toni Turren

Pomimo faktu, że w Baldur's Gate 3 są małe błędy, wychodzi jako jedna z najlepszych premier w 2023 roku, choć są pewne wolne części w porównaniu do wersji na PC. Najważniejsze jest, aby zrozumieć, że ta gra jest turowa, więc znacznie różni się od wydania z 2004 roku.

Baldur's Gate 3Score

Baldur's Gate 3

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrik spakował swój zestaw przetrwania, aby poradzić sobie z długim powrotem na Wybrzeże Mieczy i sprawdzić, czy trzecie Wrota Baldura mają sens zakończyć lato z...Wczytywanie następnej zawartości