Polski
Gamereactor
wiadomości
Stardew Valley

Ścieżka dźwiękowa Stardew Valley dostaje światową trasę koncertową

Znana orkiestra ma odtworzyć kultowe utwory z gry niezależnej.

HQ

Stardew Valley to jedna z największych gier niezależnych w ostatniej dekadzie, w której wielu graczy niesamowicie przywiązuje się do swojej pikselowej farmy. Teraz ścieżka dźwiękowa z gry ma wyruszyć w światową trasę koncertową.

SOHO Live, tokijska firma zajmująca się muzyką na żywo, ogłosiła Stardew Valley: Festival of Seasons, koncert wyprodukowany z Erikiem ConcernedApe Barone, twórcą gry. Będzie jeździł po Stanach Zjednoczonych z przystankami w Europie, Azji i Australii.

"Muzyka, którą fani znają i kochają z gry, będzie wykonywana przez orkiestrę kameralną z udziałem najlepszych lokalnych talentów, obiecując intymny występ, który pozostaje wierny relaksującym klimatom gry" - czytamy w komunikacie prasowym. Serial zostanie podzielony na segmenty, z których każdy będzie reprezentował jeden z czterech sezonów.

Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 13 października, a więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj. Jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi, warto sprawdzić je tak szybko, jak to możliwe, ponieważ w Australii, Europie i Azji jest tylko kilka dat.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości