Polski
Gamereactor
wiadomości
Sea of Thieves

Sea of Thieves otrzymuje Edycję Deluxe

Ci, którzy już posiadają grę, mogą uzyskać obniżoną cenę, a także nową edycję Game Pass tytułu.

HQ

Jeśli masz ochotę rozpocząć karierę jako cyfrowy pies morski w Rare's niezwykle popularnym Sea of Thieves, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Aby uczcić piątą rocznicę tytułu, ogłoszono nową Deluxe Edition za 35,99 £ / 39,99 €, a także ulepszenie dla tych z was, którzy już posiadają podstawową grę, ale chcą mieć dodatki za 8,99 £ / 9,99 €, które obejmują:

"Dołączony do Edycji Deluxe Sea of Thieves, ten pakiet zawiera palącą figurkę i żagle Czarnego Feniksa, klasyczne emotki z kraba i skóry pokładowej oraz 550 starożytnych monet do wydania w pirackim emporium."

Dodano również nową regularną (i Game Pass) wersję o nazwie Sea of Thieves 2023 Edition. Jest to nowa standardowa gra i zawiera:

"Świętujcie pięć lat od premiery Sea of Thieves dzięki tej specjalnej edycji gry, która zawiera kopię samego Sea of Thieves z całą stałą zawartością dodaną od premiery, a także 10 000 złotych bonusów i wybór przedmiotów kosmetycznych Hunter. Hunter Cutlass, pistolet, kompas, kapelusz, kurtka i żagle sprawią, że wyruszysz w drogę do przygody!"

Obejrzyj krótką prezentację Deluxe Edition poniżej.

HQ
Sea of Thieves

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości