Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Sea of Thieves

Sea of Thieves świętuje piątą rocznicę filmem dokumentalnym

Rare dostarcza zakulisowy dokument, który rzekomo ujawnia ewolucję symulatora piratów.

HQ

Pełnometrażowy dokument o Sea of Thieves zatytułowany Voyage of a Lifetime będzie miał premierę 20 marca, w piątą rocznicę gry. Dokument zapewni "szczere i dogłębne" spojrzenie na podróż gry od jej powstania do dnia dzisiejszego.

Obiecuje się nam również "wcześniej niepokazywany materiał filmowy i szczere spojrzenie na wzloty i upadki Sea of Thieves' rozwoju i wydania", kiedy będziemy mogli śledzić Rare za kulisami.

Obejrzyj zwiastun filmu dokumentalnego poniżej. Z pewnością wygląda na świetny sposób na uczczenie tego, co stało się prawdopodobnie największym tytułem Rare wszechczasów, docierając do Sea of Thieves @ Twitter" target="_blank">ponad 30 milionów graczy zeszłego lata.

HQ
Sea of Thieves

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości