Polski
Gamereactor
wiadomości
American Pie: Reunion

Seann "Stifler" William Scott chce robić więcej filmów American Pie

"Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć, zabawnie, ale także naprawdę fascynująco zobaczyć faceta takiego jak Stifler po czterdziestce, który próbuje zrozumieć rzeczy."

Minęło już ponad dziesięć lat, odkąd ostatnio bawiliśmy się z Jimem, Michelle, Stiflerem, Kevinem, Finchem i ich przyjaciółmi. Ale jest nadzieja, bo według Seanna Williama Scotta jest duża szansa na kolejny sequel. Podczas wywiadu w ComicBook.com aktor wspomniał, że zespół ma naprawdę dobry pomysł, który może stanowić podstawę kontynuacji Reunion, która została wydana w 2012 roku.

"Nie wiem, po prostu tak bardzo kocham tę postać. Musimy mieć świetny pomysł, a szczególnie w dzisiejszych czasach musi być niesamowity. Wiesz, komedia jest trudna i zawsze była trudna, ale wiesz, komedie naprawdę się zmieniły. Ale myślę, że szczerze mówiąc, rozmawialiśmy o pomyśle. Miałem jeden i nadal mam taki, o którym dosłownie niedawno zaczęliśmy rozmawiać. "

Scott wyjaśnił, że świetnie byłoby wcielić się w 40-letniego Stiflera.

"Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć, zabawnie, ale także naprawdę fascynująco zobaczyć faceta takiego jak Stifler po czterdziestce, który próbuje zrozumieć rzeczy. Facet, który tak naprawdę nie zmienił się tak bardzo, ale świat się zmienił, wiesz, jak wyglądałoby jego życie? ... Czy istnieje zabawne zakończenie historii? Nie wiem, czy to się kiedykolwiek stanie".

Nie możemy zaprzeczyć, że brzmi to jak całkiem fajny pomysł, zwłaszcza teraz, gdy wszyscy aktorzy naprawdę się starzeją. Bo chociaż filmy American Pie Presents były absolutnymi śmieciami, pierwsze trzy były genialne i nawet Reunion zachował magię.

Jak bardzo byłbyś zainteresowany kolejnymi filmami ze Stiflerem i innymi?

American Pie: Reunion
"Kiedy dziewczyna mówi ci, z iloma facetami spała, pomnóż to przez trzy i to jest prawdziwa liczba. Czy wy, k***a, nie nauczyliście się niczego na studiach?"

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości