Polski
Gamereactor
wiadomości
Persona 5 Royal

Sega planuje tworzyć filmy i seriale oparte na grach Atlusa

Producent Segi: "Historie takie jak te z serii Persona naprawdę rezonują z naszymi fanami i widzimy okazję do poszerzenia historii".

HQ

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak dobrze będzie wyglądać seria Persona jako serial telewizyjny? Wygląda na to, że Sega również o tym myślała, a teraz postanowiła ruszyć z tymi planami. Zamierzają rozszerzyć gry Atlusa zarówno na filmy akcji na żywo, jak i seriale telewizyjne w ramach oficjalnej strategii rozszerzania historii.

Toru Nakahara jest głównym producentem Segi w filmach Sonic the Hedgehog i wyjaśnia, dlaczego ma to tyle sensu:

"Światy Atlusa są wypełnione wysoką dramaturgią, nowatorskim stylem i fascynującymi postaciami. Historie takie jak te z serii Persona naprawdę rezonują z naszymi fanami i widzimy okazję do poszerzenia historii, jakiej nikt wcześniej nie widział - ani nie grał - . Sega i Atlus wspólnie pracują nad ożywieniem tych historii i światów za pomocą nowych mediów i nowych odbiorców.

Najbardziej oczywistym filmem do adaptacji byłaby seria Persona, ale Atlus ma wiele marek dobrze pasujących do tej nowej strategii, takich jak Shin Megami Tensei, Trauma Center i Catherine.

Chcielibyście zobaczyć serię Persona zamienioną w filmy?

Persona 5 Royal

Dzięki IGN

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości