Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Sega, Square Enix i Bandai Namco łączą siły w Oasyx, projekcie stworzenia NFT

Będzie to pierwszy projekt działający na blockchainie specjalnie stworzonym w celu optymalizacji jego wykorzystania w grach wideo, Oasis.

HQ

Blockchain Oasys ogłosił pierwszy projekt NFT, który będzie działał na blockchainie pod nazwą Oasyx. Inicjatywa, w którą zaangażowany będzie Yu Suzuki, znany twórca Virtua Fighter i serii Shenmue.

Suzuki będzie nadzorować ogólny rozwój i kierunek artystyczny pierwszej serii NFT Oasyx, wraz z Godtailem, japońskim artystą cyfrowym, który wcześniej pracował nad kilkoma grafikami i projektami o tematyce anime. Pierwsza seria składa się z dystrybucji 10 000 oryginalnych postaci w formacie wolnej własności, które posłużą jako podstawa dla przyszłych awatarów metawersu. W kolejnych seriach Oasyx zamierza wprowadzić szerszą gamę NFT z dodatkowymi przypadkami użycia, w tym nowymi postaciami, elementami mody i akcesoriami do gry.

Sam Suzuki skomentował: "Jako pierwszy projekt NFT w sieci Oasys, w który zaangażowane są SEGA, Bandai Namco, Square Enix i inni główni twórcy gier, mamy nadzieję, że Oasyx zapewni pas startowy dla sukcesu NFT w najbliższej przyszłości. Wierzymy również, że zarządzanie budowaniem świata w jego początkowych etapach ma znaczącą wartość zarówno dla mnie, jak i dla tej branży, a Oasyx ma być ważną inicjatywą w poszukiwaniu oryginalnej wartości w danych cyfrowych. "

Jak opublikowano przez Medium, Uruchomienie Oasyx zamyka niezwykły rok dla Oasys, którego kluczowe kamienie milowe na mapie drogowej obejmują ukończenie publicznej sprzedaży tokenów, strategiczną rundę finansowania, a także sprzedaż prywatnych tokenów o wartości 20 milionów dolarów. Oasys jest również w końcowej fazie uruchamiania sieci bazowej, ogłoszonej po raz pierwszy w październiku 2022 r.

Sega, Square Enix i Bandai Namco łączą siły w Oasyx, projekcie stworzenia NFT


Wczytywanie następnej zawartości