Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Senua's Saga: Hellblade II

Senua's Saga: Hellblade II wygląda niesamowicie w nowym zwiastunie

Czy widzisz różnicę między rzeczywistością a oszałamiającą grą?

HQ

Senua's Saga: Hellblade II była jedną z pierwszych gier, które widzieliśmy na silniku Unreal Engine 5, gdy została ogłoszona ponad trzy lata temu. Gra wyglądała wtedy dość imponująco, ale jeszcze lepiej, gdy dostaliśmy prezentację rozgrywki na The Game Awards 2021. Zgadnij co. Ninja Theory sprawiło, że teraz jest to absolutnie oszałamiające.

Ponieważ Senua's Saga: Hellblade II pojawiła się w prezentacji State of Unreal firmy Epic Games na dzisiejszej konferencji Game Developers Conference w postaci minutowego filmu podkreślającego zdumiewające animacje twarzy gry. Zdecydowanie nie jest łatwo dostrzec różnice między prawdziwą Meliną Juergens a jej cyfrową wersją, więc oczekiwanie na produkt końcowy stało się jeszcze trudniejsze.

HQ
Senua's Saga: Hellblade II

Powiązane teksty



Wczytywanie następnej zawartości