Polski
Gamereactor
wiadomości
Gran Turismo Sport

Serwery online Gran Turismo Sport zostaną wyłączone w styczniu

Wiele funkcji gry wyścigowej PS4 przestanie działać za kilka miesięcy.

HQ

Polyphony Digital ogłosił, że za kilka miesięcy jego tytuł na PlayStation 4, Gran Turismo Sport, straci swoje usługi online z powodu trwałego zamknięcia serwerów.

Zamknięcie zaplanowane na 31 stycznia 2024 r. oznacza, że funkcje takie jak Community, Open Lobby, Sport Mode, niestandardowe malowania i inne elementy online nie będą dostępne.

Podczas gdy część offline gry będzie nadal działać zgodnie z przeznaczeniem, Polyphony oświadczyło, że mając na uwadze to zamknięcie, zatrzyma dystrybucję dodatków z PlayStation Store od 1 grudnia 2023 r., co oznacza (podczas gdy będą one nadal dostępne po zamknięciu serwera dla tych, którzy je mają), jeśli masz na oku dodatkową zawartość do gry, Pamiętaj, aby odebrać go teraz, zanim będzie za późno.

Jeśli chodzi o pełną listę funkcji, które będą niedostępne od 31 stycznia, są to:


  • Usługi sieciowe: Nie będzie już możliwe korzystanie z funkcji usług sieciowych, w tym społeczności, otwartego lobby, trybu sportowego i wydarzeń sezonowych.

  • Zamknięcie sklepu milowego: Nie będzie już można kupować przedmiotów w Sklepie milowym.

  • Trofea: Wybrane trofea, które wymagają połączenia z Internetem, nie będą już dostępne.

  • Garażowe malowania samochodów - Po zakończeniu usługi online nie będzie można uzyskać dostępu do niestandardowych malowań. Wszystkie pojazdy z zastosowanymi barwami powrócą do pierwotnego koloru.

Gran Turismo Sport

Powiązane teksty

0
Nowa aktualizacja Gran Turismo Sport

Nowa aktualizacja Gran Turismo Sport

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Jak niedawno ujawniono, Gran Turismo 7 zostało opóźnione do 2022 r. Wygląda więc na to, że fani serii są skazani na Gran Turismo Sport już od jakiegoś czasu. Ale na...Wczytywanie następnej zawartości