Polski
Gamereactor
wiadomości
Wildstar

Serwery Wildstara zostaną zamknięte na dobre 28 listopada

HQ

Latem stało się jasne, że Carbine Studios wycofa z rynku MMO Wildstar i zamknie wszystkie serwery na zawsze. Wydawca gry, NCSoft, ogłosił jakiś czas temu, że powołano mały zespół programistów, którzy usuną serwery, ale nie podał wtedy dokładnego terminu. Aż do teraz.

Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej produkcji dowiedzieliśmy się dzisiaj, że serwery Wildstara przestaną istnieć 28 listopada. Carbine wydało ostatnią aktualizację gry, która znacznie ułatwia levelowanie i pozyskiwanie rzadkich przedmiotów. Z kolei wszystkie koszta za zakupy dokonane po 1 lipca tego roku zostaną w całości zwrócone.

Na oficjalnej stronie Wildstara czytamy:

"Gdy w 2005 roku Carbine po raz pierwszy zaczęło pracować nad tym, co miało stać się Wildstarem, postanowili stworzyć coś wyjątkowego, co przyniosłoby zupełnie inny rodzaj doświadczenia w grach MMORPG. Carbine stworzyło głęboką, angażującą i spektakularną zabawę pełną dziwacznych przygód na najbardziej legendarnej planecie we wszechświecie. Był to wielki zaszczyt, podzielić się tymi przygodami z Wami wszystkimi w ciągu ostatnich czterech lat. Niestety, jak mogliście usłyszeć, dobiegają one końca. Nigdy nie jest łatwo się z czymś pożegnać, zwłaszcza z czymś, co tak wiele dla nas znaczyło. Serwery gry Wildstar zostaną zamknięte 28 listopada 2018 roku. Do tego czasu zrobimy wszystko, aby uczcić Społeczność Wildstara. Bardzo dziękujemy za wsparcie."

Będziecie tęsknić za Wildstarem?

Wildstar

Źródło

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości