Polski
Gamereactor
esport
EA Sports FC 24

Sezon EA Sports FC Pro został ujawniony

Format turnieju został określony.

HQ

Jeśli w weekend kupiłeś egzemplarz EA Sports FC 24, aby zapoznać się z okresem wczesnego dostępu do gry i zastanawiałeś się, kiedy i jak możesz przenieść swoje talenty na globalną scenę rywalizacji, EA to teraz opisuje. Zgodnie z rebrandingiem serii, ogłoszono sezon 2023/24 toru EA Sports FC Pro, z otwartym formatem, który pozwala każdemu graczowi na przejście przez różne kwalifikacje, aby mieć szansę na mistrzostwo świata na koniec sezonu.

Sezon zostanie podzielony na różne etapy, z których pierwszym będzie FC Pro Open Ladder, w którym gracze z regionów całego świata będą walczyć o miejsca w regionalnych kwalifikacjach. Wszystkie odbędą się w dniach 1-14 października i zobaczą setki miejsc dostępnych na regionalnych wydarzeniach, które odbędą się w dniach 14-22 października. Te regionalne wydarzenia zmniejszą liczbę graczy do zaledwie 52 z całego świata, a osoby te zostaną zaproszone na FC Pro Open Global Qualifier, w którym weźmie udział 12 zaproszonych osób. Pula nagród w tym wydarzeniu wyniesie 180 000 $, a 16 najlepszych graczy przejdzie do FC Pro Open.

FC Pro Open odbędzie się w listopadzie i styczniu, a wszystkie tygodnie rozgrywek odbędą się przed Championship na początku lutego. Ten Open będzie miał pulę nagród w wysokości 500 000 $ i zobaczy graczy rywalizujących o nagrody pieniężne i miejsce w nieuchwytnym FC Pro World Championship i miejsce w sezonie 2024/25.

Patrząc na World Championship, EA nie ujawniło jeszcze żadnych informacji na temat tego wydarzenia, co oznacza, że będziemy musieli poczekać, aby usłyszeć o puli nagród, formacie, lokalizacji i tak dalej.

EA Sports FC 24

Powiązane teksty

0
EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości