Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

Sezon letni LCS został opóźniony

Strajk jest świadkiem podjęcia działań przez Riot Games.

HQ

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o tym, że gracze z League of Legends Championship Series organizują strajk, aby uczynić Riot Games bardziej przejrzystym i otwartym organizatorem turniejów. Wygląda na to, że to już zadziałało, ponieważ Riot Games zdecydował się opóźnić LCS Summer Season o dwa tygodnie, podczas gdy rozwiązuje problemy i frustracje, które zostały wyemitowane przez osoby zaangażowane w LCS.

Jak zauważono w poście na blogu, powiedziano nam, że Riot chce zbudować ligę, która może rzucić wyzwanie Summoner's Cup at Worlds, a jednocześnie jest zrównoważona i ekonomicznie opłacalna dla każdej osoby w niej pracującej, w tym komentatorów, ekip nadawczych i personelu pomocniczego.

Riot stwierdza również, że w celu lepszego wsparcia North American Challengers League, zapewni swojej organizacji partnerskiej, Rally Cry, zastrzyk gotówki w wysokości 300 000 USD w nadziei na rozpoczęcie sezonu NACL 2023 w przyszłym tygodniu.

Riot odniósł się do kilku próśb złożonych przez LCS Player Association i w większości stwierdził, że prośby nie są konieczne lub nie są możliwe do utrzymania z punktu widzenia ligi.

Riot potwierdził również, że dwutygodniowe opóźnienie, które otrzymuje LCS, nie wpłynie na kwalifikację Worlds, ale jeśli wymagane będzie dalsze opóźnienie, będzie to oznaczać, że LCS zostanie wyeliminowany z Worlds w tym roku - więc bądźcie czujni.

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości