Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Shadow of the Erdtree sprawił, że wyniki sprzedaży Elden Ring wzrosły w Wielkiej Brytanii o prawie 500%

W zeszłym miesiącu RPG awansowała o 19 miejsc na listach przebojów.

HQ

Ogromne rozszerzenie zwiększyło sprzedaż gry, którą musisz posiadać, aby w nią zagrać? Kto by się na to odważył? DLC Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring zostało okrzyknięte jednym z najlepszych rozszerzeń wszech czasów, nic więc dziwnego, że zaobserwowaliśmy wzrost sprzedaży również w podstawowej wersji gry.

Według Gamesindustry.biz, wyniki sprzedaży Elden Ring wzrosły o 19 miejsc w Wielkiej Brytanii, plasując ją na 4. miejscu w czerwcu. Stanowiło to wzrost o 467%, co jest niezwykle imponujące.

Oczywiście, aby dostać się do Przeklętych Ziem Cienia, musisz zrobić coś więcej niż tylko posiadać Elden Ring i DLC, ale ponieważ wielu graczy przygotowuje się teraz do zmierzenia się z Krainami Pomiędzy, możesz chcieć wskoczyć do puli przywołań, aby od czasu do czasu dać im rękę.

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości